WESELA

   Wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu młodej pary, a jego organizacja zwykle pochłania mnóstwo czasu. Skoro jesteś na mojej stronie pewnie planujesz ślub i wesele. 😉

 Oprócz miejsca w którym odbędzie się uroczystość niemniej ważną rzeczą jest odpowiednio dobrana muzyka, oraz osoba która w niezapomniany i wyjątkowy sposób poprowadzi Wasze wesele.

   Jako Dj, oraz Wodzirej z kilkunastoletnim doświadczeniem , z wielką przyjemnością sprawię aby „Wasz Dzień” na długo pozostał w Wam w pamięci, a goście weselni nawet po latach wspominali go  z uśmiechem na ustach.  

 Dj – Wodzirej jest z jednej strony tłem, towarzyszem zabawy, a z drugiej prowodyrem, wodzirejem, który porywa i inspiruje. zaskakuje, ale nigdy nie jest na pierwszym miejscu.W przeciwieństwie do zespołu muzycznego  nie mam sztywno ustalonego planu imprezy, repertuar muzyczny dostosowywany jest na bieżąco do gustów gości. Nie robię długich przerw, pomiędzy blokami muzycznymi poza tym w przerwach i tak e tle odtwarzana jest muzyka.

                                                                                                                                                                                                    

MASZ PYTANIE
Z przyjemnością na nie odpowiem :)